Regulamin

§1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Serwis prowadzony jest przez firmę NetYou Robert Szymański z siedzibą: 95-040 Koluszki, ul Wojska Polskiego 11A, NIP 7731282815, REGON 5905900361, wpisaną do Rejestru Działalności Gospodarczej prowadzonego przez Burmistrza Miasta i Gminy Koluszki pod numerem 5813, zwaną dalej jako "NetYou".
 2. Klienci mają możliwość płatności bez zbędnych formalności (np: bez rejestracji i bez zakładania profilu)
 3. Warunkiem skutecznego złożenia zamówienia, jest podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail oraz zapoznanie się z niniejszym Regulaminem i jego akceptacja.
 4. Dane naszych klientów wykorzystujemy wyłącznie w celu realizacji zamówienia.
 5. W celu otrzymania faktury VAT należy podać dane niezbędne do jej wystawienia.
 6. Złożenie zamówienia jest możliwe przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia.

§2. Sprzedaż szablonów stron www i dodatków do stron www

 1. Sprzedaż szablonów stron www i dodatków do stron www przez firmę NetYou jest legalna i nie narusza praw osób trzecich (krajowych lub zagranicznych) oraz jest realizowana za porozumieniem i zgodą posiadaczy praw autorskich.
 2. Przed zakupem klient ma możliwość upewnić się, że szablon (oprogramowanie) spełnia wszystkie jego wymagania, w szczególności poprzez zapoznanie się ze specyfikacją techniczną oraz funkcjonalnością treści cyfrowych poprzez podgląd szablonu w wersji "live Demo" i pełną możliwością testowania szablonu na wszystkich dostępnych rodzajach przeglądarek internetowych i urządzeniach końcowych.
 3. Potwierdzeniem nabycia szablonu lub dodatku do strony www w sposób legalny jest otrzymanie dowodu zakupu (Invoice - jeśli zakup jest dokonywany u naszych partnerów za granicą), paragonu lub faktury VAT oraz całego projektu szablonu wraz z plikami źródłowymi.
 4. Informacje techniczne, ceny i sposób edycji treści cyfrowych podane są po kliknięciu miniaturki szablonu.

§3. Licencja na szablony stron www

 1. Licencja na szablony stron www i na dodatki do stron www nie ma ograniczeń czasowych.
 2. Klient ma prawo wykorzystać szablon do budowy własnej strony www, w tym również strony komercyjnej (dla firmy, instytucji, stowarzyszenia lub osoby fizycznej).
 3. Klient ma prawo do edycji szablonu bez ograniczeń.
 4. Klient ma prawo tworzyć więcej wersji językowych tej samej strony za pomocą jednej licencji, ale tylko w ramach tej samej domeny.
 5. Klient ma prawo umieścić na stronie informację o własnych prawach autorskich np: Copyright © Nazwa Klienta.
 6. Klient ma prawo wykorzystać do budowy własnej strony materiały dołączone do szablonu (zdjęcia, grafiki, dźwięki, muzykę itd).
 7. Klient ma prawo wykorzystać graficzne elementy szablonu do własnych celów reklamowych (ulotki, foldery, wizytówki).
 8. Klient nie ma prawa sporządzania kopii projektu w części lub całości w celu odsprzedaży.
 9. Klient nie ma prawa instalować strony opartej na szablonie na więcej niż jednej domenie (adresie www) własnym lub klienta.
 10. Klient nie ma obowiązku umieszczać na swojej stronie www linków zwrotnych do innych serwisów.
 11. Szablon znika z oferty wyłącznie po wykupieniu go "na wyłączność".

§4. PŁATNOŚCI

 1. Opłaty są jednorazowe (bez abonamentu).
 2. Wszystkie ceny są cenami brutto.
 3. Do każdego zamówienia wystawiamy paragon lub fakturę VAT.
 4. Klient ma prawo wyboru sposobu płatności za zamówiony Towar:
 5. Przelew na konto - Po dokonaniu zakupów zapraszamy do dokonania przelewu bezpośrednio na nasze konto. Nr konta mBank 94114020040000320258893998
 6. Płatność systemem PayU.pl - Współpracujemy z serwisem PayU.pl w zakresie obsługi płatności internetowych. Jeśli Klient posiada dostęp internetowy do swojego konta bankowego to najszybszy i najwygodniejszy sposób zapłaty.
 7. Płatność systemem PayPal - Najpopularniejszy na świecie system płatności internetowych.

§5. WYSYŁKA SZABLONÓW

 1. Czas realizacji do 24 godzin po zaksięgowaniu wpłaty.
 2. Szablony stron internetowych wysyłamy mailem w postaci linku do pobrania pliku w formie spakowanej .zip.
 3. Wysyłka linku jest bezpłatna i następuje wyłącznie na podany przy zamówieniu adres e-mail.

§6. DOSTOSOWANIE SZABLONU

 1. W zakres dostosowania wchodzi wymiana istniejącej treści w szablonie (teksty, zdjęcia i logo), instalacja na serwerze i domenie klienta oraz pozycjonowanie w Google. Dostosowanie szablonu strony www » czytaj więcej «, dostosowanie szablonu sklepu internetowego » czytaj więcej «.
 2. Przed rozpoczęciem dostosowania Klient wpłaca kwotę równą wartości szablonu z VAT.
 3. Na życzenie klienta możemy podpisać umowę. Wzór przykładowej umowy można pobrać ze strony » umowa « i przesłać nam podpisaną w 2 egz. Podpisana przez nas umowa zostanie odesłana klientowi.
 4. Po zaksięgowaniu wpłaty otwieramy tymczasową stronę www na naszym serwerze, na której Klient będzie na bieżąco śledzić postępy prac.
 5. Czas dostosowania szablonu to maksymalnie 7 dni od przesłania nam wszystkich wskazówek dotyczących dostosowania szablonu.
 6. Po zakończeniu dostosowania i wpłacie pozostałej kwoty instalujemy stronę na serwerze i domenie klienta oraz pozycjonujemy w Google.
 7. Jeśli zwłoka w rozpoczęciu lub kontynuowaniu dostosowania wynosi ponad 1 miesiąc (brak przesłanych wskazówek przez klienta), wówczas zlecenie zostanie zawieszone, a warunkiem kontynuowania i dokończenia zlecenia dostosowania szablonu będzie wówczas wpłata całości kosztów dostosowania (pozostałej należności).
 8. Po zakończeniu zlecenia zapewniamy bezpłatną obsługę przez 12 miesięcy od dnia zakończenia zlecenia.
  Bezpłatna obsługa polega na poprawieniu elementów znajdujących się już na stronie np: poprawienie lub wymiana tekstu lub wymiana pojedynczych zdjęć. W zakres bezpłatnej obsługi nie wchodzi bieżące administrowanie stroną t.j. uzupełnianie projektu o nowe teksty, zdjęcia, strony, podstrony, moduły, zakładki, elementy menu, instalację nowych wersji itp.

§7. ZWROTY, ZAMIANA - odstąpienia od umowy

 1. Licencje na szablony stron www oraz inne treści cyfrowe, a w szczególności dodatki do stron www w wersji elektronicznej (ESD) są imienne i wystawiane dla jednego konkretnego użytkownika końcowego dlatego stanowią usługi, które po opłaceniu zamówienia nie podlegają anulowaniu, zwrotowi lub zamianie.
  Przed dokonaniem zakupu klient ma możliwość zapoznać się z wersją próbną szablonu ("Live demo"), aby upewnić się, że szablon (oprogramowanie) spełnia wszystkie wymagania klienta.
 2. Sprzedaż szablonów stron internetowych www oraz innych treści cyfrowych, a w szczególności dodatków do stron www w wersji elektronicznej nie przewiduje prawa do odstąpienia od umowy.

§8. REKLAMACJE

 1. Reklamację można złożyć w formie pisemnej na adres NetYou wskazany w §1 Regulaminu lub w postaci elektronicznej, za pomocą formularza kontaktowego.
 2. Reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię i nazwisko Klienta, adres e-mail oraz opis zgłaszanych zastrzeżeń.
 3. Klient może złożyć reklamację, jeżeli usługi przewidziane w niniejszym Regulaminie nie zostały zrealizowane lub zostały zrealizowane niezgodnie z jego postanowieniami.
 4. NetYou rozpoznaje reklamację niezwłocznie w terminie do 7 dni od daty jej otrzymania.
 5. Jeśli reklamacja dotyczy linku do pobrania szablonu, to wysyłamy link w celu pobrania szablonu ponownie
 6. Jeśli reklamacja dotyczy szablonu i reklamacja zostanie uznana, to w takim przypadku instalujemy szablon na serwerze i domenie klienta bezpłatnie.

§9. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Dokonując zakupów w serwisie netyou.pl klient zgadza się na postanowienia regulaminu.
 2. Kwestie nieuregulowane w/w regulaminem będą regulowane przepisami Kodeksu Cywilnego.

Życzymy udanej współpracy.

NetYou.pl