Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Regulamin i Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie NetYou z siedzibą w Koluszkach, ul. Wojska Polskiego 11A.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Pozycjonowanie, czyli jak być wysoko w Google?

Na początek kilka zagadnień podstawowych.

Co to jest Pozycjonowanie (SEO)?

Pozycjonowanie czyli SEO (Search Engine Optimization)  to czynności zmierzające do tego, aby strona pojawiła się jak najwyżej wśród wyników wyszukiwania.
Jakież są te czynności, które należy wykonać, żeby strona pojawiała się wysoko w wynikach wyszukiwania?
Uwaga!. Nikt z wyjątkiem właściciela wyszukiwarki nie może zagwarantować określonej pozycji w wynikach wyszukiwania.
Nasze rady wynikają częściowo z obserwacji, eksperymentów i doświadczenia oraz z informacji przekazywanych przez osoby zarządzające wyszukiwarką Google.

Jak działa wyszukiwarka?

Robot wyszukiwarki analizuje i pobiera zawartość Twojej strony. Analizuje treść, zdjęcia i linki w niej zawarte. Po pobraniu tej treści system ocenia treść i porównuje ją do treści na innych stronach znajdujących się w indeksie Google. Operacja gromadzenia treści przez robota Google jest powtarzana co pewien czas rejestrując zmiany.
Wyniki tej analizy przechowywane są w tzw. indeksie dlatego analiza strony przez robota wyszukiwarki nazywana jest również indeksowaniem.
Celem Google jest zaindeksowanie wszystkich stron dostępnych w internecie.

Czas na nową stronę www?