Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Regulamin i Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie NetYou z siedzibą w Koluszkach, ul. Wojska Polskiego 11A.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Jak wyczyścić pamięć podręczną w różnych przeglądarkach?

Pamięć podręczna przeglądarki internetowej przechowuje pewne informacje (zdjęcia) stron odwiedzonych na komputerze lub urządzeniu mobilnym, dzięki czemu będą się one szybciej ładować podczas przyszłych odwiedzin i podczas przeglądania stron internetowych używających tych samych obrazów w różnych miejscach. Czasami jednak pamięć podręczna przeglądarki może zapobiec wyświetlaniu zaktualizowanej zawartości lub powodować problemy funkcjonalne, gdy przechowywane materiały są sprzeczne z treścią na żywo. Możesz rozwiązać te i inne problemy z przeglądarką po prostu przez wyczyszczenie pamięci podręcznej. Ten samouczek pokaże, jak wyczyścić pamięć podręczną dla wszystkich głównych przeglądarek.

Jeśli nie masz pewności, z jakiej przeglądarki aktualnie korzystasz, możesz odwiedzić witrynę whatbrowser.org, aby się dowiedzieć.

Czas na nową stronę www?