Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Regulamin i Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie NetYou z siedzibą w Koluszkach, ul. Wojska Polskiego 11A.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Jak wyczyścić cache przeglądarki?

Pamięć podręczna przeglądarki internetowej przechowuje pewne informacje (zdjęcia) stron odwiedzonych na komputerze lub urządzeniu mobilnym, dzięki czemu będą się one szybciej ładować podczas przyszłych odwiedzin i podczas przeglądania stron internetowych używających tych samych obrazów w różnych miejscach. Czasami jednak pamięć podręczna przeglądarki może zapobiec wyświetlaniu zaktualizowanej zawartości lub powodować problemy funkcjonalne, gdy przechowywane materiały są sprzeczne z treścią na żywo. Możesz rozwiązać te i inne problemy z przeglądarką po prostu przez wyczyszczenie pamięci podręcznej. Ten samouczek pokaże, jak wyczyścić pamięć podręczną dla wszystkich głównych przeglądarek.

Jeśli nie masz pewności, z jakiej przeglądarki aktualnie korzystasz, możesz odwiedzić witrynę whatbrowser.org, aby się dowiedzieć.

Czas na nową stronę www?