Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Regulamin i Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie NetYou z siedzibą w Koluszkach, ul. Wojska Polskiego 11A.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Przeniesienie strony i domeny do innej firmy hostingowej

Zmieniasz adres strony www (domenę)? | Hosting zbyt drogi? | Twoja firma hostingowa kończy działalność? | Masz inne powody aby zmienić firmę hostingową?

Co dokładnie otrzymam?

  1. Przenosimy stronę i/lub domenę w ciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty na wskazaną domenę i/lub do wskazanej przez Klienta firmy hostingowej w której posiada usługę serwera.
  2. W przypadku braku serwera i/lub domeny zapewniamy serwer, wybraną domenę [.pl] oraz certyfikat SSL na 1 ROK GRATIS w lh.pl (koszt przedłużenia po roku dostępne na stronie naszego partnera lh.pl ).
  3. Konfiguracja serwera, domeny i bazy danych SQL.
  4. Przesłanie plików na serwer w odpowiednim trybie i ustawienie odpowiednich atrybutów.
  5. Wykonanie kopii plików i bazy danych..
  6. Po przeniesieniu strona www będzie wyglądać identycznie jak w wersji pierwotnej.

Do przeniesienia strony, zmiany domeny i/lub rejestracji serwera i domeny dla Klienta będziemy potrzebować następujące dane:

  • Dostęp do cPanelu w starej firmie hostingowej t.j. adres, login, hasło
  • Rejestracja na firmę: Dane firmy + NIP + Imię i nazwisko osoby kontaktowej + nr tel.
  • Rejestracja na osobę fizyczną: Imię i nazwisko + PESEL, adres + nr tel.
  • Nazwa domeny którą należy przenieść (migracja domeny) lub nowy adres pod jakim będzie zainstalowana strona www (sprawdź czy jest wolna).

Polecamy hosting w lh.pl

hosting w lh.pl

KUP TERAZ - 369 zł. brutto (z VAT)

Czas na nową stronę www?