Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Regulamin i Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie NetYou z siedzibą w Żakowicach, ul. Wiśniowa 2.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Jak edytować szablony stron internetowych www typu HTML5 + Flash?

Zobacz szablony typu HTML5 + Flash tutaj..., i tutaj...

Projektowanie stron www HTML5 + Flash nie opiera się jedynie na tworzeniu kodu html i styli kaskadowych CSS, tworzenie stron www HTML5 + Flash to coś więcej. Szablony stron www Website są bardziej dynamiczne od zwykłych stron HTML ponieważ posiadają ciekawe animacje. Są idealne dla małych i średnich przedsiębiorstw, które pragną w sposób niebanalny zaistnieć w internecie.

Szablony stron www HTML5+CSS+Flash. Szablony te mają 5-7 stron HTML5 oraz animowane elementy flash, które przyciągają uwagę odwiedzających dzięki ich dynamice i wydajności. Jeśli chcesz edytować zawartości Flash, musisz mieć oprogramowanie Adobe Flash 8.

CSS (Cascading Style Sheets) to kod uniwersalny, który stosuje różne style w celu dopasowania wyglądu strony i jej treści.

Wszystkie szablony templatek www website posiadają komplet plików źródłowych html, css, psd, js, swf i fla.

Wśród szablonów typu HTML + Flash są również szablony stron HTML5, które są ulubionymi szablonami dla wielu naszych klientów. Statyczne strony internetowe szybko wczytują się do przeglądarki. Piękno w prostocie. Niewątpliwą zaletą tych witryn jest to, że można je niezwykle łatwo edytować w dowolnym edytorze html a nawet w notatniku systemowym i nie będziemy potrzebować dodatkowego oprogramowania. Oczywiście istnieją programy, które ułatwiają pracę z szablonami stron www HTML. My polecamy (chyba najlepszy) Adobe Dreamweaver.

Do edycji elementów Flash niezbędny będzie program Adobe Flash

Szablony stron www HTML5 są wsparte przez arkusze stylów CSS. To gotowe projekty z 5-7 pełnymi stronami internetowymi. Wsparcie CSS oznacza, że można natychmiast kontrolować i usprawniać style witryny i jej wygląd.