Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Regulamin i Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie NetYou z siedzibą w Żakowicach, ul. Wiśniowa 2.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Jak edytować szablony stron internetowych www typu Flash?

Zobacz szablony typu Flash tutaj... i tutaj...

Adobe Flash (dawniej Macromedia Flash) program komputerowy, technologia tworzenia animacji z wykorzystaniem grafiki wektorowej na zasadzie klatek kluczowych. Powstałe pliki .swf, zwane często "plikami Flash" można odtwarzać na stronie za pomocą przeglądarki internetowej lub w oddzielnym programie do tego przeznaczonym.

Od kiedy program został wyposażony w język programowania ActionScript do obsługi zdarzeń (np. kliknięcie elementu myszą) we Flashu można tworzyć interaktywne animacje i programy, np. popularne w sieci www gry Flash.

Oprócz tego, pliki Flash są wykorzystywane do internetowych reklam i prezentacji, a także do projektowania stron internetowych całkowicie opartych na plikach Flash.

Technologia flash pozwala stworzyć bardzo efektowne animacje. Szablony stron www Flash przyciągają uwagę odwiedzających stronę. Nasze templatki flash posiadają komplet plików źródłowych łącznie z *.fla. Najlepszym programem do edycji tych projektów będzie Adobe Flash Professional.

Niektóre szablony stron www Flash posiadają wbudowaną przeglądarkę zdjęć. Templatki stron flash nie wymagają bazy danych i nie stawiają dodatkowych wymagań dla serwera. Strony tego typu zajmują bardzo mało pamięci.

Dodatkową zaletą jest odporność tych stron na zmieniające się kodowanie środowiska w którym przegląda się stronę. Strony www Flash wyglądają identycznie w przeglądarkach na całym świecie, czy to będzie w Europie, w Chinach, czy Japonii.

Strony www flash to obecnie najbardziej efektowne witryny internetowe. Dzięki stroną wykonanym w technologii flash zostały przełamane liczne ograniczenia związane z prezentowaniem animowanych i dynamicznych elementów stron www. Szablony stron www (gotowe wzory stron www) dają możliwość zachwycenia odwiedzającego stronę jeszcze zanim zapozna się z jej treścią. Powiedzenie, że pierwsze dobre wrażenie można zrobić tylko raz w zupełności pasuje do tego typu stron www.

Wszystkie nasze szablony stron www Flash (templatki) posiadają komplet plików źródłowych, w tym pliki fla - niezbędne do edycji formatu flash.

Tworzenie stron www flash otwiera całkiem nowe możliwości prezentacji Twojej firmy w internecie.

Jak przystosować szablon Flash do polskiej czcionki?

Nasze szablony stron www Flash są uniwersalne, lecz nie można przystosować ich jednocześnie do wszystkich grup językowych. Z tego powodu domyślnym językiem w jakim zostały zaprojektowane jest język angielski, ale to nie jest żaden problem.

W celu osadzenia polskich znaków (i/lub zmiany czcionki na stronie) konieczna bedzie edycja projektu w programu Adobe Flash.

1. Uruchom program Adobe Flash

Otwórz Bibliotekę (Library) i znajdź klip filmowy (Movie Clip) pola tekstowego, które chcesz zmienić. Kliknij dwukrotnie na jego temat.

Easy_Flash1

2. Wybierz pole tekstowe

Easy_Flash2

3. Wybierz czcionkę

Upewnij się, czy wybrana czcionka posiada polskie znaki. Najlepsze będą czcionki uniwersalne: Arial, Tahoma, Verdana, Times New Roman, Trebuchet MS. Upewnij się, że czcionka zainstalowana jest w systemie.

Easy_Flash3

4. Osadź w szablonie polskie znaki

W otwartym oknie wybierz grupy języków oraz symbole, które chcesz umieścić na stronie.

Easy_Flash4

Easy_Flash5

Teraz Twój szablon jest już gotowy do dostosowania. Powodzenia