Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Regulamin i Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie NetYou z siedzibą w Żakowicach, ul. Wiśniowa 2.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Jak edytować szablony stron internetowych www Flash VideoAdmin?

Zobacz szablony typu Flash VideoAdmin tutaj...

VideoAdmin flash templates - podobnie jak GalleryAdmin posiadają panel administratora w celu pełnego zarządzania zbiorami filmowymi. Strony obsługują filmy w formacie *.flv. W przypadku innych formatów należy dokonać konwersji do formatu flv.

VideoAdmin flash templates to rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną zamieścić video na swojej stronie www. Video z urodzin, świąt, wakacji i inne można łatwo umieścić w swojej internetowej galerii video przy użyciu dowolnego projektu VideoAdmin Flash!

Szablon nazywa sie "VideoAdmin", ponieważ dla administratora jest utworzony Panel Sterowania, aby proces wstawiania plików video był łatwy i wygodny. Wystarczy utworzyć kategorie, jak np. "Wakacje Lato 2010" i wgrać odpowiednie filmy do tej kategorii. Można dodać lub usunąć filmy lub kategorie. Projekt nie wymaga pomocy PHP i MySQL MyAdmin.

Edycja tekstów i zdjęć na stronie (poza filmami w galerii Video) odbywa się identycznie jak w przypadku szablonów » Easy Flash.

Instalacja strony po załadowaniu plików na serwer jest możliwa po dopisaniu do adresu /install.php np. www.twojanazwa.pl/install.php

Filmy dodawane do strony powinny być w formacie .flv

admin_video

admin_video2

Instalacja szablonu typu VideoAdmin.

W celu poprawnej instalacji szablonu należy:

  1. Poprawnie rozpakować dostarczony folder zip (np. programem WinZip lub 7-Zip).
  2. Poprawnie przesłać pliki strony (najczęściej znajdują się w katalogu /html) na serwer w "trybie binarnym" (np. programem do obsługi serwera ftp TotalCommander lub FileZilla).
  3. Uruchomić plik instalacyjny na serwerze po dopisaniu do adresu /install.php np. www.twojanazwa.pl/install.php
  4. Postępować zgodnie ze wskazówkami podczas instalacji (podać login, hasło, ustawić uprawnienia dla wskazanych plików i katalogów)
  5. Dostęp do panelu administratora jest możliwy po dopisaniu do adresu /admin.php lub /login.php np. www.twojanazwa.pl/login.php
  6. Po zalogowaniu się w pierwszej kolejności należy dodać kategorię naszych filmów. Po dodaniu pierwszej kategorii pojawi się okno dodawania plików filmowych *.flv (Add new video) oraz link do bezpłatnego konwertera plików video online (jeżeli twoje filmy są w innym formacie np. *.avi, należy z niego skorzystać).

Instalacja szablonu przez NetYou - wiecej...

Poradnik video - krok po kroku