Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Regulamin i Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie NetYou z siedzibą w Żakowicach, ul. Wiśniowa 2.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Jak edytować szablony stron internetowych www Flash GalleryAdmin?

Zobacz szablony typu Flash GalleryAdmin tutaj...

GalleryAdmin flash to szablony stron www dla wszystkich, którzy pragną zamieścić zdjęcia na swojej stronie www. Zdjęcia z urodzin, świąt, wakacji i inne można łatwo umieścić w swojej galerii internetowej przy użyciu dowolnego projektu GalleryAdmin Flash!

Szablon nazywa sie "GalleryAdmin", ponieważ dla administratora jest utworzony Panel Sterowania, aby proces wstawiania zdjęć był łatwy i wygodny. To doskonała okazja dla fotografów, artystów i ludzi, którzy chcą tworzyć witryny zawierające internetową galerię zdjeć. Wystarczy utworzyć kategorie, jak np. "Wakacje Lato 2010" i wgrać odpowiednie zdjęcia do tej kategorii. Można dodać lub usunąć zdjęcia lub kategorie. Projekt nie wymaga pomocy PHP i bazy danych MySQL MyAdmin.

Stworzyliśmy strony www flash, dzięki którym nasi klienci są bardzo zadowoleni. Nasze szablony są zaprojektowane tak, aby ich atrakcyjny wygląd szedł w parze z łatwościa obsługi. Projektowanie stron www może częściowo pozostać w twoich rękach, ponieważ masz pełną kontrolę nad własną galerią foto. Nie jest to pełny system CMS, ale dzięki takiemy rozwiazaniu osługa strony www typu "GalleryAdmin FLASH" jest prosta dla każdego. Nawet dziecko może to zrobić! Nie potrzebujesz żadnej wiedzy projektowania flash. Jesteś początkującym internautą - nie martw się, będziemy Cię wspierać. Gwarantujemy, że będziesz w stanie zrozumieć wszystko.

Dzięki GalleryAdmin tworzenie stron www flash wreszcie dostępne jest dla każdego. Każdy początkujący łatwo dostosuje te szablony samodzielnie. Tak więc, w przyszłości, jeśli będziesz chciał dokonać zmian, zrobisz to sam, ale nasz zespół jest zawsze do Twojej dyspozycji, aby Ci pomóc. Dostarczymy Ci wszystkie niezbędne pliki, więc nie musisz się martwić o nic.

Edycja tekstów i zdjęć na stronie (poza zdjęciami w galerii) odbywa się identycznie jak w przypadku szablonów » Easy Flash.

admin_gallery

admin_gallery2

UWAGA! Po instalacji pamiętaj o instrukcji, która pojawi się na górze okna instalacji, dotyczącej zmian na serwerze.

Instalacja strony po załadowaniu plików na serwer jest możliwa po dopisaniu do adresu /install.php np. www.twojanazwa.pl/install.php

Przed instalacją zapoznaj się z treścia pliku size.txt dołączonego do szablonu (bedzie widoczny po rozpakowaniu plików). Informacje w nim zawarte będą konieczne podczas instalacji.

Poradnik video - krok po kroku